Spor Salonlarına Özel Tasarım 

Spor salonları için web site scripti yayındadır. Özel olarak tasarımladığımız bu scripte, sadece fitness değil, yoga, pilates , boks, karate gibi sporlar içinde uygundur. Spor salonu web tasarımı olarak arandığında en çok tutulan ve sizi rakiplerinize karşı +1 önde tutacak sistem bu yazılım paketidir.

İnsanlar spor salonlarına gitmeden önce web sitelere bakarlar. Burada salon hakkındaki bilgileri okurlar, siz değerli hocaları tanımış olurlar. Daha sonra resim ve videolarınıza, derslerine en son müşteri yorumlarına da dikkat ederek sizlerle iletişim kurarlar. Tüm bunların yanı sıra, Seo alt yapılı sistemimizde tamamıyla Google uyumu sizleri diğer rakiplerinize karşı +1 adım önce tutacaktır.

Mükemmel Uyum

Tasarımımız tamamıyla mobil uyumludur. Telefon ve tabletlere %100 uyum sağlamaktadır.

Sipariş yönetimi, sanal pos yönetimi, kapıda ödeme yönetimi gibi tüm seçenekler mevcuttur. Dilerseniz sipariş konusunu sistemde devre dışı bırakabilir dilerseniz satmak istediğiniz tüm ürünleri sitenizden yasal olarak satabilirsiniz.

Menü ayarları tamamıyla sizlerin elindedir. Sayfa tasarımı opsiyoneldir. Dilediğiniz gibi tasarımlar ile oynayabilirsiniz.

Kategorilendirme tamamen sizlere bağlıdır. Nasıl dizayn etmek istiyorsanız iç içe kategorileri ayarlayabilirsiniz. Sayfa ekleyebilir, slide alanını düzenleyebilir, resim veya video galerisi yapabilirsiniz.

Online sayaç sayesinde sitenizin günlük aylık yıllık durumunu görebilirsiniz.

DEMO İÇİN TIKLAYIN