Web Tasarım

Kurumsal ya da bireysel olarak kendimize özgü tasarımlarımız size siz değerli müşterilerimize web tasarım konusunda hizmet vermekteyiz. Gelişen teknoloji ile web sitelerine olan önem gün geçtikçe artmıştır. Durum böyle iken, sizlerinde web sitesi sahibi olmanızı istiyor ve bu konuda uygun web tasarım paketlerimiz ile sizlerin yanınızdayız.

Yedek formatıyla çalışan sistemlerimizde, her gün web sitelerinizden alınan yedekler ile veri kaybınızın minimuma inmesini sağlıyoruz. Gerek web dosyalarınız gerekse mailleriniz tamamen bizim kontrolümüz altında olmaktadır.

Kusursuz ve kendimize özgü lisanslı kurumsal web tasarım paketlerimiz ile sizleri rakiplerinize karşı +1 adım önde olmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınız ve sizlere ücretsiz sunduğumuz Google Reklam Danışmanlığı servisimiz ile arama sayfalarında her zaman en üstlerde olacaksınız. Proje bazlı veya sizin markanıza yakışır şekilde tasarladığımız sade ve şık web siteleri ile marka yüzünüzü ve görüntüsünü milyonlarca insanlar ile paylaşabilirsiniz. Bizler Web Tasarım Ajansı olarak 7/24 hizmet sistemi olarak uzman ekip kadromuzla tamamen yanınızda olmaktayız.

Web Dizayn paketlerimizde Domain(İsim Hakkı)+Hosting(Sunucu)+Mail Sunucu ücretsiz olarak sizlere verilmektedir. Dilediğiniz isim hakkını sizlere yakışır şekilde temin etmekteyiz. Gelişmiş alt yapımız ile GOOGLE gibi arama motorları üzerinde diğer rakiplerinize göre daha üstlerde olacaksınız.

Sef Seo yapımız ile çok hızlı şekilde arama motorlarında görünür halde olacaksınız. Firma tanıtım servisimiz sayesinde sizlerde görünümünüzü diğer online firma sitelerinde görebileceksiniz. Bu servis tamamen tarafımızca yapılacak olup, ücretsizdir. Mobil uyumlu web tasarım sitelerimiz ile tablet,telefon ve diğer cihazlarda tam uyumlu halde görüntülenecektir.